همزمان با اغاز هفته مدیریت مصرف اب و انرژی و در راستای تحقق اهداف شعار سال سمینار مدیریت انرژی و هوشمندسازی شبکه برق و همچنین نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان در محل تالار اجتماعات شرکت برق منطقه ای کرمان اجرا شد

🔶در این سمینار دکتر محمود فتوحی فیروزآباد استاد دانشگاه صنعتی شریف در رابطه با هزینه خاموشی برای مشترکین صنعتی و مهندس هادی مدقق، رییس دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر سخنرانی داشت.
🔶همچنین در نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان و فناورانه در حوزه مدیریت انرژی  شرکت های  الکترومغناطیس شارک،  پارس پایش زاد نیرو،، پنگان الکترونیک، داده کاوی ویرا ژرف کویر، طرح های صنعتی راد نیرو  و  انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه کرمان دستاوردهای خود را معرفینمودند.
این سمینار از سوی شرکت برق منطقه ای کرمان و با همکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه کرمان و پژوهشکده انرژی و محیط زیست دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا