*بازدید سرزده دادستان کرمان از ایستگاه مرصاد شناسایی دقیق قاچاق، پرهیز از معطلی شهروندان:

دادخدا سالاری روز یکشنبه در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران توضیح داد که از طرفی این ایستگاه از گلوگاه های مهم اصلی کشف مواد مخدر در استان به شمار می رود و از سوی دیگر به علت اقدامات سنتی و نیز نداشتن امکانات به‌روز، همزمان شاهد معطلی خودروهای عبوری نیز هستیم که با تجهیز این ایستگاه به امکانات روز می‌توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.
ایستگاه مرصاد در شرق کرمان در مسیر شهر کرمان به سمت شهرهای بم و جیرفت و نیز دیگر استان های جنوبی و شرقی قرار دارد.
دادستان کرمان تصریح کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی کرمان و همجواری با استان های شرقی کشور، بخش عمده ای از قاچاق مواد مخدر از این استان عبور می کند اما تجهیزات و امکانات مبارزه با مواد مخدر در این استان، متناسب با حجم اقدامات مورد نظر نیست.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا