297مدرسه کرمان پذیرای میهمانان نوروزی است

۲۹۷ مدرسه کرمان پذیرای میهمانان نوروزی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: ۲۹۷ مدرسه این استان در قالب ۲ هزار و ۷۹۶ کلاس درس طی ایام نوروز ۱۴۰۲ مهیای پذیرش میهمانان نوروزی هستند و به این منظور تجهیز شده اند.

رضا رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ستاد اسکان فرهنگیان کرمان از روز گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و ۱۷ پایگاه مرکزی اسکان فرهنگیان در این استان فعال است.

وی اظهار داشت: ۲ هزار و ۷۹۶ کلاس درس مهیا شده برای میهمانان نورزی در کرمان شامل ۱۱۲ کلاس ویژه، ۹۳۷ کلاس نوع “الف”، یک هزار و ۵۵۵ کلاس نوع “ب” و ۱۹۲ کلاس نوع “ج” برای اسکان نوروزی فرهنگیان در این استان در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: دسته بندی کلاس های نوع ویژه، الف، ب و ج بر اساس میزان تجهیزات موجود در هر کلاس انجام شده است که بر این اساس کلاس های ویژه و نوع الف امکانات بیشتری نظیر تلوزیون و یخچال مجزا دارند اما سایر کلاس ها برخی امکانات را به صورت مشترک استفاده می کنند.

وی اظهار داشت: ۸۳۰ نفر به عنوان عامل اجرایی در ستادهای اسکان فرهنگیان استان کرمان به میهمانان نوروزی خدمات ارائه می کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پیش بینی می شود امسال به ویژه تا قبل از حلول ماه مبارک رمضان با حجم زیادی از مسافران نوروزی و زائران مرقد حاج قاسم سلیمانی مواجه باشیم که امیدواریم بتوانیم میزبانان شایسته ای برای این افراد در ستادهای اسکان فرهنگیان باشیم.

بیش از هفت هزار و ۸۰۰ مدرسه در استان کرمان وجود دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا