🔹 در کمتر از ۴۸ ساعت پس از وقوع سیل، برقراری پایدار آب شرب بهداشتی در شبکه‌های آبرسانی رفسنجان میسر گردید.✍️

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان به نقل از مهندس عبدیان مدیر عامل شرکت:

🔰بروز سیلاب های اخیر در شهر و روستاهای رفسنجان که از عصر شنبه آغاز گردید آبرسانی به مردم شریف را با چالشی سخت روبرو ساخته به نحوی که شبکه‌های آبرسانی را دچار آسیب های جدی نموده است.
💠این بحران ناخواسته، معادلات تأمین و توزیع آب را بر هم زده و دسترسی به این مایه ی حیاتی را در بخش‌هایی از منطقه دچار وقفه نمود.

💠مهندس عبدیان افزود: معاون بهره برداری و توسعه آبفا کشور،دکتر آقازاده ،مدیر ستاد بحران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور آقای مهندس کرکانی ،مدیر بحران آبفا تهران ، مدیران متخصص فنی و مهندسی ستاد مرکزی استان ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان، معاون بهره برداری و توسعه آب، کارشناسان بهره برداری، عوامل دست اندرکار شبکه آبرسانی کرمان و رفسنجان با حضور خویش و همت مضاعف و تلاش بی وقفه و شبانه روزی همراه با امکانات ، تجهیزات ، ادوات مورد نیاز ، ۳۱ دستگاه تانکر آبرسان سیار با تجهیزات از استان‌های مختلف تهران. اراک. اصفهان. لرستان. هرمزگان . خراسان جنوبی. یزد. آذربایجان شرقی، قزوین . کرمان. بم . عنبراباد. سیرجان . کوهبنان. رودبار ، ۲۰ دستگاه پمپ های لجن کش، وسایل و تجهیزات رفع اتفاقات اعم از لوله، اتصالات ، ماشین آلات و نیروهای ماهر و خبره ی ترمیم شبکه در اسرع وقت وارد عمل گردیده و تا یکشنبه شب ۵۰٪ شبکه ی آبرسانی را ترمیم و بخش قابل توجهی از مابقی شبکه آسیب دیده بازسازی شده و آب شرب بهداشتی در دسترس اکثریت قریب به اتفاق مردم شریف قرار گرفته است.
💠علیرغم اینکه در خلال انجام کار سیل طغیانگر، کماکان آسیب های جدی به خطوط انتقال آب وارد می ساخته و می سازد ، لیکن با شدت و حدت هر چه تمام تر روند بازسازی در حال انجام و پایداری آب شرب در شبکه به نحو مطلوب برقرار گردیده است.
💠مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان گفت تمام نیروهای مورد نیاز ۲۴ ساعته و بدون وقفه در منطقه حضور خواهند داشت و لحظه به لحظه مسیرهای آبرسانی را کنترل کرده و هر گونه آسیب احتمالی را به سرعت رفع و روند تأمین و توزیع آب را در شبکه‌های آبرسانی حفظ خواهند کرد.
💠مدیریت ارشد آب و فاضلاب استان کرمان خاطر نشان ساخت پرسنل شرکت آب و فاضلاب با کمک به مردم شریف و پرسنل شهرداری رفسنجان با بهره‌گیری از ادوات و تجهیزات لازم عملیات مکش آب در معابر ،منازل و گذرگاههای شهر که تحت تأثیر سیلابهای جاری قرار گرفته است را تخلیه نموده و این روند همچنان ادامه دارد.
💠عبدیان این اطمینان خاطر را به مردم شریف شهرستان رفسنجان و مسئولین ارجمند داد که تا آخرین لحظه ی رفع بحران جاری شدن سیل و خطرات ناشی از آن خود و همکاران خویش در کنار مردم شریف خواهیم ماند و آب آشامیدنی را کماکان در اختیار عزیزان قرار می دهیم.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا