🔸مدیر اداره توسعه و تعالی طب ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

✴️آموزش بدون مجوز در دوره های طب سنتی پیگرد قانونی دارد

✅مدیر اداره توسعه و تعالی طب ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با توجه به اینکه مواردی مشاهده شده است که عده ای بدون مجوز و علم کافی، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با مضمون طب سنتی می کنند، لازم است مردم بدانند هر گونه برگزاری این دوره ها غیرقانونی بوده و مدرک اعطایی این مراکز بدون اعتبار است.

✅دکتر مسعود مقدری گفت: برای برگزاری هر نوع دوره آموزشی در زمینه های مرتبط با پزشکی، مثل طب سنتی و دوره های زیبایی و پوست، لازم است مرکز آموزشی، آموزش دهنده و آموزش گیرنده تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی باشند و گواهی شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی مخدوش است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا