🔰دکتر پورابراهیمی در بازدید از ارگ راین با حضور در غرفه های صنایع دستی در این مجموعه تاریخی از نزدیک با صنعتگران حوزه صنایع دستی شهر راین دیدار کرد

🔻‌وی در این بازدید با اشاره به صنعت گردشگری در راین گفت: خوشبختانه آمار ارقام ارائه شده در زمینه حضور گردشگران هم در ارگ و آبشار راین قابل توجه است

🔻 خوشبختانه اتفاق خوبی طی سال گذشته با پیگیری های انجام شده در راین رخ داد و راین به عنوان شهر ملی چاقو در کشور ثبت شد که باعث افتخار است.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به بازدید از غرفه های چاقو سازی در راین اشاره کرد و گفت: آمار و ارقام بسیار خوبی از مراجعات بازدیدهای مردمی در این غرفه ها و کسب و کارهای اقتصادی مطرح شد که باعث خرسندی است.

🔻وی ابراز امیدواری کرد؛ مسیر حرکت در بخش اقتصاد راین با قوت و قدرت در سال جاری پیگیری خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا