✳️مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان؛در مسایل بودجه‌ای،اقتصادی و سرمایه گذاری تفکر جمعی و نگاه همه جانبه داشته باشیم

❇️مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان در جلسه ستاد بودجه اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی گفت: در مسایل بودجه ای ،اقتصادی و سرمایه گذاری نگاه همه جانبه و تفکر جمعی بایستی وجود داشته باشد تا تاثیرات خود را در برنامه ریزی ها و هماهنگی ها به خوبی محقق سازد.
❇️صادق سلطانی نژاد از قدمت تاریخی و مهم ستاد بودجه گفت و افزود:هر کاری که حاصل کار تیمی و فکری باشد به خوبی و روشنی و با برنامه ریزی دقیق نیز در کوتاه ترین زمان به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت دست می‌یابد.
❇️وی از تشکیل هسته ای تحت عنوان اندیشه ورزی گفت و تصریح کرد؛این هسته جز برنامه های عملیاتی می باشد که بایستی در جهت تحقق و تقویت ان،ارتباط موثری با خبرگان اقتصادی داشته باشد.
❇️سلطانی نژاد بر توانمند سازی نیروی انسانی تاکید کرد و گفت:بایستی تولید محتوا در زمینه های مختلف در برنامه ها و فعالیتهای اداره کل انجام شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا