✅ حسن‌پور نایب رئیس کمیسیون اقتصادی؛

🔴 قطع برق صنایع قابل قبول نیست
🔴دولت از یک سو وعده ساخت سالیانه یک میلیون واحد مسکونی را می دهد اما از سوی دیگر برق صنایع را قطع می کند، بدون سیمان چگونه می توان واحد مسکونی ساخت؟

🔹 نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قطعی برق صنایع نه تنها باعث خسارت زیاد به کارخانه ها و سهامداران شده است بلکه زمینه گرانی لجام گسیخته برخی از اقلام مانند سیمان را در بازار فراهم کرده است.

🔹 شهباز حسن پور درباره سیاست های دولت برای مدیریت خاموشی ها در فصل تابستان، بیان کرد: از سنوات گذشته در تامین برق صنایع و خانگی در فصل تابستان با مشکل مواجه بودیم اما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که صنایع یک شبه خودشان برق مصرفی خود را تولید کنند چراکه یک نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی حداقل ۵ سال زمان می برد تا وارد چرخه تولید شود.

🔹 وی در ادامه با بیان اینکه دولت وظیفه دارد تا نسبت به تامین برق صنایع اقدام کند، اظهار کرد: زمانی که دولت امتیازی را فروخته و تعهدی را برای خودش ایجاد کرده است، باید نسبت به اجرای تعهد خود پایبند باشد. قطعی برق نه تنها باعث خسارت زیاد به کارخانه ها و سهامداران شده است بلکه زمینه گرانی لجام گسیخته برخی از اقلام مانند سیمان را در بازار فراهم کرده است.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت از یک سو وعده ساخت سالیانه یک میلیون واحد مسکونی را می دهد اما از سوی دیگر برق صنایع را قطع می کند، بدون سیمان چگونه می توان واحد مسکونی ساخت؟ این وضعیت قابل قبول نیست و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق از سال آینده شاهد اینگونه خاموشی ها در حوزه صنعت نباشیم.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا