۱۶ نفر با گاز مونوکسیدکربن در زرند مسموم شدند

🚑دکتر صابری رئیس اورژانس کرمان:

🔸 صبح امروز سه شنبه (۹ فروردین ماه)، ۱۶ نفر در روستای “دورونوئیه”زرند (کیلومتر ۴۰ محور زرند به رفسنجان) دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند.

✳️ پس از دریافت گزارش حادثه فوراً یک تیم فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شد و بعد از انجام اقدامات مناسب، تمامی اعضای این خانواده در محل حادثه درمان سرپایی شدند.

✅ ۱۶ فرد مسموم شده در این حادثه شامل ۵ مرد و ۱۱ زن و با رده سنی ۱ الی ۶۵ ساله می باشند و حال عمومی تمامی آنها مساعد گزارش شده است.

🔺⚠️🔺 علت حادثه استفاده از بخاری بدون دودکش گزارش شده است.

♨️از علائم مسمومیت با گاز co سردرد(شایعترین علامت)،سرگیجه، تهوع که در صورت ادامه و تماس بیشتر با گاز منوکسیدکربن علائم شامل استفراع، سوزش چشم، گلو و بینی، اختلال حواس، تشنج و کما است که در نهایت درموارد شدید به مرگ منتهی می گردد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا