گردوغبار غلیظ در چهار شهر کرمان

گردوخاک، هوای شهر‌های کرمان، رفسنجان، انار و زرند را در وضع خطرناک قرار داده است.

 وضع هوای زرند با شاخص ۴۱۱، رفسنجان با شاخص ۳۸۵ و انار با شاخص ۴۶۷ نیز در وضع خطرناک قرار گرفته است.

 دیروز هم هوای شهر رفسنجان در وضع خطرناک و شهر کرمان نیز در وضع ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفته بود به طوری که پرواز زاگرس تهران به کرمان نیز به علت گردوخاک و کاهش شعاع دید نتوانست در مقصد بنشیند و در فرودگاه یزد فرود آمد و پرواز کرمان به تهران هواپیمایی ماهان نیز لغو شد.

توصیه شده گروه‌های پرخطر شامل بیماران قلبی، ریوی، سالمندان، کودکان و بانوان باردار در منزل بمانند.

پیش از این، روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان کرمان اعلام کرده بود، امروز وزش باد پدیده غالب جوی در استان کرمان خواهد بود.

طبق اطلاعیه ۳۰ اردیبهشت هواشناسی تا  جمعه بیشینه سرعت وزش باد در شمال غرب و شرق خواهد بود و خیزش گردوخاک، انتقال ریزگردها، کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت غبار در این مناطق  احتمال دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا