کمک دومیلیارد و پانصد هزارریالی فولاد زرند ایرانیان به مددجویان زرند

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان شرکت فولاد زرند ایرانیان در تداوم حمایتهای خود از جامعه هدف بهزیستی با اهدا کارت هدیه ویژه خرید در آستانه سال نو بخشی از تنگناها ودغدغه های آنان را کاهش داد
علی ابراهیمی رئیس بهزیستی شهرستان زرند با اعلام این خبر گفت : شرکت فولاد زرند ایرانیان به مناسبت نزدیک شدن به عید نوروز در قالب طرح بهار زیسکو و در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و در تداوم حمایتهای خود از جامعه هدف بهزیستی، مبلغ دو میلیارد و پانصد هزار ریال را به ۲۵۰ معلول سرپرست خانوار در قالب پنج میلیون ریال کارت خرید از فروشگاه تژه و مبلغ پنج میلیون ریال بن خرید از فروشگاه کفش و لباس اهدا نمود
وی با اشاره به اینکه فولاد زرند ایرانیان در عمل به مسئولیتهای اجتماعی خود پیشگام بوده است اظهار داشت : اگر تمامی شرکتها و صنایع مادر استان به مسئولیت اجتماعی خود عمل نمایند بار مشکلات متعدد مردم بسیار سبکتر خواهد شد.
ابراهیمی در تکمیل این خبر افزود : این هدایا با هماهنگی مددکاران بهزیستی وبا همکاری مراکز مثبت زندگی در سطح شهرستان در اختیار مددجویان واجد شرایط قرار خواهد گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا