کرمان میزبان فوتسالیست‌های ملی پوش ناشنوای ایران

پنجمین اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان ایران به میزبانی هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان در سالن بشری در حال برگزاریست.

حجت الاسلام عرب رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان گفت: مرحله‌ی پنجم اردوی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان ایران از ٢٣ اردیبهشت ماه در سالن بشری کرمان آغاز شده است و تا پایان امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد. 

وی افزود: در این مرحله از اردو، ۱۴ بازیکن زیر نظر مهدی صانعی خود را برای مسابقات جهانی قزاقستان ۲۰۲۴ آماده می‌کنند.

حجت الاسلام عرب با اشاره به کادرکرمانی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال در این مرحله از اردو تصریح کرد: مهدی صانعی، رضا یوسفی و هادی عبدالهی به ترتیب به عنوان سرمربی، مدیر فنی و مربی به عنوان نمایندگان استان کرمان در پنجمین مرحله‌ی اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان ایران حضور دارند.

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان کرمان گفت: اردستانی رئیس انجمن فوتسال ناشنوایان ایران نیز با حضور در کرمان از تمرینات تیم ملی بازدید کرد. 

حجت الاسلام عرب افزود: تیم ملی به همراه کادر فتی و اردستانی رئیس انجمن فوتسال ناشنوایان ایران با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهیدان به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یار دیرینه اش سردار پورجعفری و همچنین شهدای حادثه تروریستی کرمان و “دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی” ادای احترام کردند. 

وی تصریح کرد: این آیین، با خاطره گویی همرزم حاج قاسم و تبیین به زبان اشاره برای ناشنوایان همراه بود. 

تیم ملی فوتسال زیر ۲۱ سال ناشنوایان ایران، آخرین مرحله‌ی اردوی تمرینی خود را در کرمان می‌گذرانند و قرار است از ۸ خرداد به مسابقات جهانی اعزام شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا