کاشت درخت در فرستنده رادیویی صداو سیمای کرمان

به مناسبت هفته منابع طبیعی مدیرکل و معاونان صداو سیمای مرکز کرمان و منابع طبیعی استان صبح امروز اقدام به کاشت درخت در زمین فرستنده رادیویی کرمان کردند.
مدیر کل صداو سیما‌ی مرکز کرمان , کاشت درخت و حفاظت از منابع طبیعی را از ارزش‌های مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست.
علیرمضانی افزود:صدا وسیما‌ی مرکز کرمان در راستای نهادینه کردن فرهنگ ترویج درختکاری و حفاظت از منابع طبیعی برنامه‌های مختلفی را تهیه و پخش میکند.
مدیر کل منابع طبیعی استان هم اهمیت فضای سبز و حراست از منابع طبیعی را برای استان کرمان ضروری دانست.
رجبی زاده افزود برای توسعه منابع طبیعی استان و افزایش سرانه فضای سبز در هفته منابع طبیعی بیش از چهارصد هزار نهال درخت در استان توزیع و کاشته

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا