پلمب یک واحد تولیدی غیر مجاز در کرمان

واحدی که اقدام به تولید و عرضه غیر مجاز آب رادیاتور، آب مقطر و شیشه شور خودرو می‌کرد پلمب شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: این واحد که در شهرک صنعتی خضرای کرمان قرار دارد بدون دریافت مجوز‌های لازم از سازمان صمت به تولید مایعات ضروری برای خودرو‌ها فعالیت داشته است.

میری افزود: با هدف جلوگیری از خسارات احتمالی به مصرف کنندگان این واحد که با نشان تجاری یک شرکت از استان اصفهان فعال بود تا اطلاع ثانوی پلمب و مقادیر زیادی آب رادیاتور، شیشه شور آب مقطر، رسوب‌گیر و نشت گیر در سوله آن ضبط شد تا در صورت کسب استاندارد‌ها و مجوز‌های لازم زمینه برای فعالیت آن فراهم شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا