پروفسور زاهدی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی/ از شما برای رفع موانع و مشکلات جاده کرمان – راور – دیهوک انتظار داریم

🔹️پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، تعیین تکلیف جاده کرمان، راور و دیهوک را خواستار شد.

🔹️وی با تاکید بر اینکه این جاده یک مسیر ترانزیتی بین المللی بوده و جنوب شرق را به شمال کشور متصل می کند، گفت: ده سال است که برای دو بانده شدن آن اقدام کافی صورت نگرفته است .

🔹️نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: عدم حمایت از پیمانکار و عدم پرداخت به موقع طلب آنان، کار را به اینجا کشانده و از وزیر کنونی برای رفع این موانع و مشکلات انتظار داریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا