پاکسازی بلوار بلد الامین و محدوده آن از خاک نخاله وحید بهرآسمانی معاون خدمات شهری منطقه یک از پاکسازی محدوده بلوار بلدالامین از وجود خاک نخاله ها خبر داد.عملیات پاکسازی شامل جمع آوری خاک‌نخاله، بوته‌کنی، جمع آوری زباله های رها شده در سطح بلوار بلدالامین می باشد.

یه گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک:

وحید بهرآسمانی با ابراز تاسف از تخلیه نخاله های ساختمانی توسط افراد ناشناس (کامیون‌ داران و وانت داران) و به صورت شبانه در این محدوده و سایر محله های سطح‌منطقه‌یک گفت:
در صورت مشاهده تخلیه خاک نخاله و زباله توسط رانندگان، طبق مقررات و ضوابط قانونی با آنها برخورد خواهد شد.
پاکسازی این‌محدوده به مدت هشت‌روز و توسط ماشین‌آلات لودر و کامیون‌های منطقه‌ و به تعداد ۲۱۶ کامیون ۱۰‌تن صورت پذیرفته است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا