هفتم تیرماه، سالگرد شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش گرامی باد

ببینید

🔸هفتم تیرماه، سالگرد شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش گرامی باد

⭕️امام خمینی(ره): آنچه که من راجع به شهید بهشتی متأثر هستم، مظلومیت ایشان در این کشور است که شهادت ایشان در مقابل آن ناچیز است.

⭕️آیت‌الله خامنه‌ای: شهید بهشتی حقیقتاً مثل یک سنگ آسیای گرانی بود که با گردش خود چندین کار را انجام می‌داد؛ تولید انرژی می‌کرد، کار راه می‌انداخت، فکر تولید می‌کرد. این، آن چیزی بود که بسیاری از مخالفت‌ها را علیه شهید بهشتی و علیه قوه قضائیه سازماندهی کرد.
 
⭕️شهید بهشتی: من دوست دارم مواضع، روشن و پوست‌کنده در برابر مردم گفته شود و این مردم آگاهانه بیاندیشند؛ بنابراین بنده معتقدم ضامن پیروزی این انقلاب، حفظ صداقت است. از دیدگاه اسلام، انسان، دین را آزادانه و آگاهانه انتخاب می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا