نورپردازی دیوارهای شهری منطقه پنج با نصب چراغ های دفنی

شهردار منطقه پنج از نورپردازی دیوارهای شهری این منطقه با نصب چراغ های دفنی خبر داد.

علی رحیمی گفت :نورپردازی دیوار ها و در ادامه فضاهای سبز سطح منطقه با نصب چراغ های دفنی با هدف زیباسازی منظر شهری در حال انجام است.

شهردار منطقه پنج گفت: به مناسبت فرا رسیدن دو عید بزرگ ،فاز اول اجرای این طرح از میدان شهدا تا چهارراه انقلاب انجام شده است و فاز دوم آن از چهارراه انقلاب تا چهارراه عصای سفید انجام خواهد شد.

وی زیباسازی فضای سبز رفیوژ وسط خیابان انقلاب با چراغ های دفنی را از دیگر الویت های این منطقه در فاز سوم عنوان کرد و افزود: : نصب چراغ های دفنی جلوه خاصی به دیوارها و فضاهای سبز در شب داده و فضای سبز را به ساختاری دلنشین و لذت بخش تبدیل می کند که چشم هر بیننده ای را به سمت خود معطوف خواهد کرد.

مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه پنج

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا