معاون شهرسازی و معماری شهردار کرمان خبر داد:تهیۀ نقشۀ محله‌بندی و منطقه‌بندی شهر

معاون شهرسازی و معماری شهردار کرمان، از تهیۀ نقشۀ محله‌بندی و منطقه‌بندی شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محسن پوراسماعیلی گفت: در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور درخصوص تهیۀ نقشه محله‌بندی و منطقه‌بندی، معاونت شهرسازی شهرداری کرمان، با استفاده از این فرصت، با انتخاب مشاور ذی‌صلاح، به تهیه نقشۀ محله‌بندی شهر کرمان و بازتعریف مرز محله‌های تاریخی و باهویت شهر کرمان اقدام کرده است.
وی افزود: از اهمیت تهیۀ مطالعات محله‌بندی می‌توان به مواردی ازقبیل تسهیل در خدمت‌رسانی متوازن و نظارت و کنترل مدیریت شهری به همۀ محله‌ها، شناسایی ظرفیت‌های کالبدی، اجتماعی و… اشاره کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا