معاون سازمان بسیج: شهید هاشمی سپر بلای شیعه و سنی شد

معاون سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه افتخار می‌کنیم سپاه و فرماندهانش در حوزه مقابله با اشرار هوشمند و معتقد هستند تا با اعتقاد عمل، وحدت در اقوام و مذاهب را حفظ کنند گفت: در واقع شهید سردار حمیدرضا هاشمی، معاون اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، سپر بلای انقلاب، مردم و شیعه و سنی شد. سردار حسین معروفی روز دوشنبه در آیین تشییع پیکر مطهر سردار شهید هاشمی در محل حسینیه ثارالله کرمان با بیان اینکه شهید هاشمی همواره خود را سپر بلای دیگران قرار می داد افزود: همه دشمنان، معاندان، سلطنت طلبان، وطن فروشان اینترنشنال و بی بی سی فارسی، منافقان و خستگان از انقلاب بدانند که امنیت خط قرمز ملت بزرگ ایران است.

سردار معروفی با بیان اینکه بصیرت شهید هاشمی برگرفته از علمدار کربلا بود افزود: همه شهادت می دهند بصیرت و وفا را ایشان نسبت به امامش از عباس ابن علی آموخته بود.

معاون سازمان بسیج مستضعفین، صبر در مصائب و مراقبت در اینکه فردی از جبهه انقلاب خارج نشود را دیگر خصوصیت شهید هاشمی اعلام و تصریح کرد: این شهید بزرگوار باور داشت اگر فردی حتی به اندازه سر سوزن به نظام و انقلاب وصل است باید او را در مسیر نگه داشت.

وی بیان کرد: این شهید عزیز ولایت‌باور بود نه تنها ولایت پذیر؛ اما برخی تا یک پست و مقامی دارند، ولایت پذیر هستند و زمانی که (از مسئولیت) بیرون می روند یادشان می رود در حالی که این شهید بزرگوار خودش را با آنچه امامش می خواهد تطبیق می داد و همه بر این مهم شهادت می دهند.

سردار معروفی با بیان اینکه منیت در وجود شهید هاشمی وجود نداشت گفت: اخلاص در عمل یکی از خصوصیات بارز ایشان بود زیرا وی از خود عبور کرده و رسالت‌محور بود؛و برای دفاع از دین، ملت، تمامیت ارضی و برقراری امنیت در کشور زمان، مکان و لباس نمی شناخت.

وی با بیان اینکه برخی ممکن است تصور کنند سردار شهید هاشمی فقط در جنبه مادی رشد کرد و مسئولیت گرفت در حالی که وی در بخش معنوی نیز رشد فوق العاده ای داشت اما بروز نمی داد و بیان نمی کرد افزود: بسیار مراقب بود کاری خلاف شرع و خلاف فرمان امام انجام ندهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا