معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد:

جمع‌آوری و ساماندهی زباله‌گردهای شهر کرمان

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، از جمع‌آوری زباله‌گردها و تحویل آن‌ها به مراکز ذی‌ربط خبر داد.

محمود ایرانمنش، با اشاره به اینکه ساماندهی زباله‌گردها، همواره یکی از مطالبات شهروندان است، افزود: مسأله زباله‌گردی و باز و پخش کردن کیسه‌های زباله و تفکیک غیرمجاز پسماند خشک، علاوه بر برهم زدن نظم شهر و تهدید بهداشت شهروندان، موجب چندبرابرشدن هزینه‌های شهرداری در جمع‌آوری و حمل زباله می‌شود.

وی بیان کرد: به همین جهت برای ساماندهی کارگاه‌های بازیافتی و عوامل غیرمجاز جمع‌آوری پسماند خشک، نشستی با حضور مدیران عامل سازمان مدیریت پسماند و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرمان برگزار شد و با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در این خصوص، مقرر شد با همکاری این دو سازمان، نسبت به جمع‌آوری زباله‌گردها اقدام شود.

ایرانمنش اظهار داشت: همچنین طی جلسه‌ای با نیروی انتظامی و دستگاه قضایی نیز مقرر شد پس از جمع‌آوری این افراد، اقدامات لازم جهت تحویل به مراکز ذی‌ربط انجام پذیرد.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خاطرنشان کرد: در خصوص ساماندهی کارگاه‌هایی که در محدوده شهری و نزدیک منازل شهروندان مشغول فعالیت هستند نیز مقرر شد کارگاه‌های مذکور توسط کمیسیون بند20 شناسایی و اقدامات لازم تا زمان انتقال آن‌ها به خارج از محدوده شهری و مکان‌های مجاز طبق ضوابط و مقررات انجام گیرد.

ایرانمنش، از پیگیری‌های لازم جهت اخذ تأییدیه از مراجع ذی‌ربط برای ایجاد شهرک بازیافت در دو نقطه از شهر نیز خبر داد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا