معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان تشریح کرد:

اقدامات در حال انجام در آرامستان قدیم/ بازسازی غسالخانه جاده جوپاری پس از 40 سال

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: با خاک‌برداری از قطعۀ «صالحین» و احیای برخی قطعه‌ها در آرامستان قدیم، امکان دفن اموات تا سه سال آینده، ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار، محمود ایرانمنش، با اشاره به اینکه یک سالن چندمنظوره با ظرفیت هزار نفر جهت برگزاری مراسم در آرامستان قدیم در حال ساخت است، به برخی از اقداماتی که در محدودۀ پردیسان قائم(عج) و آرامستان قدیم جنب گلزار شهدا در حال انجام است، اشاره کرد و افزود: سکوهای جنب بوستان «عاشورا»، بازسازی و احیا شده و بوستان «رحمان» نیز دیوارچینی و ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به خاک‌برداری قطعۀ «صالحین» در آرامستان قدیم، یادآور شد: با این اقدام و کارهایی که در راستای احیای قطعات یادشده انجام شده، امکان دفن اموات در آرامستان قدیم تا سه سال آینده، ایجاد خواهد شد.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، درخصوص غسالخانه شهر کرمان واقع در ابتدای جادۀ جوپار بیان کرد: این غسالخانه که از 40 سال پیش هیچ اقدامی جهت بهسازی در آن انجام نشده بود نیز در حال بازسازی است.

ایرانمنش ادامه داد: تمام بخش‌های غسالخانه در حال بازسازی است؛ دو سالن انتظار برای همراهان متوفی با حداقل گنجایش 200 نفر در حال احداث است و در فاز بعدی یک مجتمع رفاهی ساخته می‌شود که با توجه به اینکه سرویس‌های بهداشتی موجود مشکلات زیادی دارند، این مجتمع رفاهی شامل سرویس‌های بهداشتی قابل استفاده برای افراد دارای معلولیت، نمازخانه، گل‌فروشی و فروشگاه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر خانواده‌های متوفیان، افرادی که از شهرستان‌های اطراف به این محدوده مراجعه می‌کنند نیز می‌توانند از خدمات مجتمع رفاهی یادشده در محدودۀ ابتدای جادۀ جوپار، بهره‌مند شوند.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان ایرانمنش افزود: در فاز بعدی نیز نسبت به ساخت پارک در این محدوده که یکی از خروجی‌های شهر کرمان است، اقدام خواهیم کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا