معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه یک شهر کرمان خبر داد:


اجرای مراحل پایانی ساخت بوستان «زائر شهید»

معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه یک شهر کرمان، از مراحل پایانی ساخت بوستان «زائر شهید» در بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» خبر داد.
به گزارش کرنا، محمدرضا یحیی‌زاده، با اشاره به نزدیک‌بودن این بوستان به مزار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، گفت: به‌منظور رفاه حال زائران، امکانات ویژه‌ای برای استراحت مردم در این بوستان گرفته شده است.
وی به ساخت ۱۳ سکوی خانوادگی، نصب ۱۸۰ عدد فنداسیون پایه‌چراغ و نصب ۶۴ عدد نیمکت در این بوستان خبر داد و افزود: از حدود ۶۴ عدد نیمکت، حدود ۱۷ عدد کوچک و ۴۷ عدد بزرگ هستند… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا