معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:


پیشرفت ۶۰ درصدی انتقال برق به آرامستان «بهشت کریمان»

معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از اجرای خط انتقال برق به آرامستان «بهشت کریمان»، با هزینه‌ای بالغ بر ۵.۵ میلیارد تومان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی گفت: با عقد قرارداد با پیمانکار، اجرای خطوط انتقال برق از بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» به آرامستان «بهشت کریمان» به طول ۱۱ کیلومتر در حال اجراست.
وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون، برق مجموعه با موتور برق تأمین می‌شود، افزود: با همکاری اداره برق و پرداخت هزینه ازسوی شهرداری، خطوط انتقال برق به آرامستان جدید در حال اجراست و در مرحله بعد نیز برای تأمین روشنایی مسیر از این خط انتقال برق استفاده می‌شود… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا