معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه دو کرمان خبر داد:


پیشرفت70 درصدی طرح سلامت‌محور در بلوار «هوانیروز»

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه دو کرمان، از پیشرفت70 درصدی اجرای طرح پیاده‌راه «سلامت» واقع در بلوار «هوانیروز» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، وحید زنگی‌آبادی، با بیان اینکه اجرای پیاده‌راه «سلامت»، یکی از طرح‌های سلامت‌محور است که در منطقه دو در حال اجراست، گفت: فاز اول پیاده‌راه «سلامت» از ابتدای بلوار «هوانیروز» تا ابتدای کوچه «8» این بلوار طی سال‌های گذشته اجرا شده است.
وی از آغاز فاز دوم این طرح از اوایل سال‌جاری خبر داد و گفت: به همت همکاران معاونت حمل‌و‌نقل منطقه دو، اجرای این پروژه تاکنون70 درصد پیشرفت داشته است…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا