معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:


جدول‌گذاری و اصلاح هندسی پل «شهید بادپا» در راستای ساماندهی ورودی غربی شهر

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: در راستای طرح ساماندهی ورودی‌های شهر کرمان، ساماندهی ورودی غربی با جدول‌گذاری و اصلاح هندسی پل «شهید بادپا» آغاز شده است.
به گزارش کِرنا، مهدی نیکویی، با اشاره به ساماندهی پل «شهید بادپا» در راستای طرح ساماندهی ورودی‌های شهر کرمان افزود: ورودی غربی از سمت بلوار «آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی»(جاده تهران)، یکی از مهم‌ترین ورودی‌های شهر است که پل «شهید بادپا» هم در این مسیر قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه به همت شهرداری‌های مناطق دو و سه، نیروهای موردنیاز برای اجرای طرح ساماندهی ورودی غربی شهر تأمین شده… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا