معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان:


هر ماه یک سامانه و نرم‌افزار را رونمایی خواهیم کرد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، از تولیدات نرم‌افزاری در سازمان فاوا شهرداری کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، وحید خطیبی، در آیین بهره‌برداری از «سامانه ثبت گزارشات حریق و حوادث و ارتباط ایستگاه‌های ده‌گانه آتش‌نشانی شهرداری کرمان به شبکه»، با بیان اینکه مصادیق این اتفاق زیاد است، گفت: بهره‌برداری از سامانه ثبت گزارشات حریق و حوادث آتش‌نشانی کرمان یکی از این موارد است.
وی به ضرورت رفع مشکلات و انتقادات در رزواسیون مهمانسرای شهرداری کرمان در مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: همواره از واگذاری اتاق‌ها به لحاظ عدالت و شفافیت انتقاد می‌شد

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا