معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان خبر داد:


استقرار سامانه حفظ امنیت اسناد و مدیریت اطلاعات سازمانیِ شهرداری کرمان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، از استقرار سامانه حفظ امنیت اسناد و مدیریت اطلاعات سازمانی در شهرداری کرمان خبر داد.
وحید خطیبی، با اشاره به راه‌اندازی «سامانه مدیریت اسناد و دانش کاج» با هدف حفظ امنیت اسناد و مدیریت اطلاعات سازمانیِ شهرداری کرمان گفت: پراکندگی اطلاعات، یکی از مشکلات همیشگی شهرداری بوده و یکی از دغدغه‌های اصلی، راه‌اندازی آرشیوی متمرکز از اسناد، فایل‌ها و اطلاعات است که در این راستا «سامانه مدیریت اسناد و دانش کاج» در شهرداری راه‌اندازی شد.
وی خاطرنشان کرد: این سامانه، اسناد و اطلاعات را از منابع مختلف، جمع‌آوری و تحلیل کرده و به‌صورت یکپارچه مدیریت می‌کند و بستر لازم را برای مدیریت دانش در سازمان فراهم می‌آورد .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا