معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان:

اولویت مسئولان باید آموزش و مناسب سازی محل اسکان کودکان بی سرپرست باشد

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: طبق قانون حمایت از کودکان و نوجوانان، مسئولان بایستی اولویت کاری خود را آموزش و مناسب سازی محل اسکان و زندگی کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، قرار دهند.
خبرگزاری میزان – سید مهدی قویدل درجلسه پیگیری مصوبات نشست بررسی وضعیت کودکان کار و بد سرپرست که با حضور شعر باف شهردار کرمان، وحید زاده سرپرست بهزیستی استان، اثنی عشری معاون اداره اتباع خارجی استان کرمان و سایر مسیولین برگزار شد، اظهار کرد: نظر به ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان و نوجوانان به همه دستگاه‌های اجرایی، موضوع ساماندهی و آموزش کودکان کار، بی سرپرست و بدسرپرست، مطابق ماده ۶ قانون حمایت از اطفال و نوجوانان مصوب ۲۳اردیبهشت ۱۳۹۹ وظیفه همه دستگاه‌های مسئول در این قانون پیش بینی شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا