مشکل تأمین سوخت مایع و گاز شهرک گلخانه‌ای علمدار نهاوند رفع شد

فرماندار نهاوند با بیان اینکه عزم رئیس‌جمهور و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است، گفت: مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها رفع شد.

امروز -سه‌شنبه ۱۲ مهرماه- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان به همراه فرماندار نهاوند، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان و تنی چند از رؤسای دستگاه‌های مرتبط از چهار واحد تولیدی در بخش‌های دام، کشاورزی و صنایع تبدیلی شهرستان نهاوند بازدید کردند.

فرماندار نهاوند در این بازدید با اشاره به اینکه پنج واحد گلخانه‌ای شهرک علمدار نهاوند دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند، مطرح کرد: در حال حاضر ۱۳ واحد فعال این گلخانه به‌صورت سالانه ۳۵۰۰ تن تولیدات صیفی وارد بازار می‌کنند.

ضرغام احمدوند ضمن ابرازخرسندی از رفع مشکل تأمین سوخت مایع و گاز این گلخانه‌ها با حضور معاون استاندار همدان، اظهار کرد: خوشبختانه در بازدید صورت‌گرفته پیمانکار اجرای این پروژه انتخاب و در آینده نزدیک این مشکل مرتفع خواهد شد.

وی با اشاره به بازدیدهای صورت‌گرفته از واحدهای دامداری و صنایع تبدیلی در جهت حل مشکلات آنها، افزود: در این بازدیدها بنا به گفته سرمایه‌گذاران، دو موضوع تأمین شبکه گازرسانی پایدار و همچنین سرمایه در گردش برای تداوم فعالیت از مهمترین علل توقف فعالیت این دو واحد بود که مقرر شد در ستاد رفع موانع تولید استان پیگیری و رفع شود.

احمدوند تصریح کرد: عزم ریاست جمهوری و دولتمردان در استان بر گشایش و گره‌گشایی در امر تولید است چراکه توسعه تولید و رفع مشکلات اشتغال و معیشت مردم را نیز در بردارد. 

فرماندار نهاوند در پایان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم در این حوزه‌های مهم با رهنمودهای استاندار و معاونانشان هر آنچه در توان داریم برای رسیدن به نقطه مطلوب قدم برداریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا