مشکلی در روند اجرای پروژه «صاروج پارس» وجود ندارد

شهردار کرمان:

مشکلی در روند اجرای پروژه «صاروج پارس» وجود ندارد

شهردار کرمان گفت: امور زیرساختی که پیگیری آنها با شهرداری بوده، انجام شده و مشکلی در روند اجرای پروژه «صاروج پارس» وجود ندارد و امیدواریم فاز نخست پروژه در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرنگار سعید شعرباف، در حاشیه جلسه‌ای که به‌منظور پیگیری موضوعات مرتبط با پروژه «صاروج پارس»، با حضور سرمایه‌گذاران عمانی و معاون سفیر عمان در ایران و محمدصادق تقوی، عضو شورای اسلامی شهر کرمان، تشکیل شد، توضیحاتی درخصوص امور زیرساختی که پیگیری آنها با شهرداری بوده، ارائه کرد و گفت: در حوزه زیرساختی ازجمله امور مربوط به فاضلاب، آب، برق و موضوعات مربوط به پارکینگ، اقدامات لازم انجام شده و راهکارهای ترغیب شهروندان به استفاده از مجموعه پارکینگ در حال بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: هیئت عمانی قول داده که هرچه سریع‌تر فاز نخست پروژه را در زمان مقرر به بهره‌برداری برساند. 

شهردار کرمان افزود: موانع در حال مرتفع شدن است، قراردادها بسته شده و مشکلی در روند اجرای پروژه «صاروج پارس» وجود ندارد. 

در این جلسه، علاوه بر هماهنگی و پیگیری امور مرتبط با شهرداری کرمان در پروژه «صاروج پارس»، درخصوص لزوم به‌کارگیری محدودیت‌های راهنمایی و رانندگی جهت جلوگیری از پارک حاشیه‌ای خودروها در محدوده اطراف این پروژه و استفاده شهروندان از پارکینگ «صاروج پارس»، هزینه پارکینگ و پرداخت هزینه ازطریق اپلیکیشن، گفت‌وگو و تبادل نظر شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا