مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:

⭕ رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در روند ثبت نام دانش آموزان یک امر ضروری است

⭕ مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در جمع کمیته ارزیابی روند ثبت نام در مدارس استان گفت: رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در روند ثبت نام دانش آموزان یک امر ضروری است.

◀️به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان رضا رضایی در این نشست با تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام خاطر نشان کرد: شهوت دنیوی و هوا و هوس علت اصلی پیدایش نهضت عاشورا بود و امید واریم که شور حسینی را درک کنیم و با شعور حسینی در زندگی شخصی و اجتماعی خود اقدامات موثری را انجام دهیم.

◀️وی با بیان اینکه عاشورا جنگ بین حق و باطل بود گفت: باطل همواره سر و صدای زیادی دارد و خودش را حق و جذاب جلوه می دهد اما بصیرت لازمه شناخت حق از باطل است.

◀️رضایی با اشاره به گستردگی استان کرمان بیان کرد: مشکل خاصی در روند ثبت نام دانش آموزان در مدارس شهرستان ها و مناطق استان وجود ندارد اما در شهر کرمان با مشکل مواجه هستیم و این هم به دلیل مهاجرت زیاد مردم به شهر کرمان است.

◀️مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در روند ثبت نام دانش آموزان یک امر ضروری است گفت: تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت مردم در ستاد های ثبت نام مهمترین راهبرد آموزش و پرورش استان کرمان است.

◀️رضا رضایی با اشاره به بازدید از بیش از ۵ هزار ۲۵۰ بازدید از مدارس استان در بازه زمانی ۱۴ فروردین ماه تا اول خرداد ماه گفت: بازدید از روند ثبت نام مدارس نیز در دستور کار تیم ارزیابی اداره کل آموزش و پرورش استان است.

◀️بر پایه این گزارش: نشست تخصصی تیم ارزیابی وزارت آموزش و پرورش با کارگروه ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا