مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان خبر داد:

سرعت‌بخشیدن به دریافت استعلام‌ از مناطق و به‌روزکردن اطلاعات املاک شهرداری

مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان، از افزایش سرعت انجام اموری ازجمله دریافت استعلام از مناطق پنج‌گانه شهرداری و بررسی و به‌روزکردن اطلاعات املاک شهرداری، با تفکیک نیروهای مدیریت املاک و مستغلات شهرداری خبر داد.

به گزارش، سعید شجاعی، با اشاره به بهبود راندمان کاری نیروها در مدیریت املاک و مستغلات شهرداری، افزود: سعی کردیم نیروهایی که بار فنی بیشتری دارند، به مجموعۀ املاک اضافه کنیم که این اقدام باعث افزایش سرعت عملکرد شده است.

وی ادامه داد: اگر در گذشته، گرفتن یک سند، سه هفته به طول می‌انجامید، در حال حاضر، هر هفته حداقل پنج تا شش سند اخذ، و به نام شهروندان می‌شود.

مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: در حال گردآوری کلیۀ نقشه‌های تفکیکی شهرداری هستیم و در این فرایند، تیمی از سیستم املاک در حال شناسایی زمین‌های متعلق به شهرداری است که تا به حال مغفول مانده و کسی از آن‌ها اطلاعی نداشته است.

شجاعی، با بیان اینکه روزانه بالغ بر 60 استعلام از مناطق پنج‌گانه گرفته می‌شود، افزود: یک‌سری از نیروهای مدیریت املاک و مستغلات شهرداری، امور مربوط به پاسخ استعلام مناطق را انجام می‌دهند و یک تیم نیز در حال بررسی و به‌روزکردن اطلاعات املاک شهرداری است.

وی یادآور شد: رویۀ جداسازی نیروها در حوزه‌های مختلف که در این دوره انجام شده، نقش مهمی در سرعت‌دهی به امور داشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا