مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

پایان حصارکشی کارخانه بازیافت شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از تکمیل حصارکشی کارخانه بازیافت شهرداری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مصطفی عسکری افزود: حصارکشی کارخانه بازیافت به متراژ ۴۰۰۰ مترمربع و هزینه هشت میلیارد ریال به پایان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: کارخانه بازیافت شهرداری کرمان، طی مدت چهارماه حصارکشی شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، هدف از این اقدام را حفظ حریم و تأمین امنیت کارخانه بازیافت شهرداری ذکر کرد و افزود: از ۲۵ سال پیش و از زمان احداث این کارخانه، هیچ اقدامی برای حصارکشی و حفظ امنیت کارخانه بازیافت انجام نشده بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا