مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان تأکید کرد:


ضرورت تفکیک زباله از مبدأ توسط شهروندان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، بر همکاری شهروندان در طرح تفکیک زباله از مبدا تأکید کرد.
به گزارش کِرنا، مصطفی عسکری، از شهروندان خواست تا از طریق سایت شهرداری قسمت «کرمون من»، اپلیکیشن «شمیز» را دانلود و برای جمع‌آوری زباله‌های تفکیک‌شده ثبت‌نام کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان در ادامه، از جمع‌آوری و دفن 10 میلیون و 223 هزار و 710 کیلوگرم زباله در سایت لند‌فیل در مردادماه سال‌جاری خبر داد.
وی زباله‌های جمع‌آوری‌شده را شامل زباله‌های خانگی و زباله‌های عفونی امحاشده از سطح شهر، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها دانست و بیان کرد: تمام زباله‌ها به‌صورت اصولی و به روش بهداشتی در سایت لندفیل دفن شده‌ است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا