مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:


اجرای راستگرد در محدودۀ تقاطع‌ها به‌صورت خط‌کشی

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: راستگرد در محدودۀ تقاطع‌ها به‌صورت خط‌کشی اجرا می‌شود.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی، افزود: در ادامۀ طرح کاهش ترافیک و روان‌سازی عبور و مرور در محدودۀ تقاطع‌ها، بعد از تکمیل نصب تابلوهای هشداردهندۀ «گردش به راست آزاد است»، ایجاد راستگرد به‌صورت مجازی و با تجهیزات ترافیکی و خط‌کشی در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: به‌منظور آگاهی رانندگان و عدم توقف هنگام قرمز بودن چراغ راهنمایی در قسمتی از تقاطع که با نصب تابلو مشخص شده، با نصب گل‌میخ و تجهیزات ترافیکی، مسیر مشخصی برای خودروهایی که قصد گردش به راست دارند، ایجاد شده است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا