مدیرعامل سازمان مدیریت آرمستان‌های شهرداری کرمان خبر داد:برگزاری دورۀ آموزشی احکام اسلامی و شرعی ویژۀ کارکنان آرمستان‌ها

مدیرعامل سازمان مدیریت آرمستان‌های شهرداری کرمان، از برگزاری دورۀ آموزشی احکام اسلامی و شرعی ویژۀ غسال‌ها و کارکنان آرمستان‌های شهرداری خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، امیرحسین تویسرکانی، هدف از برگزاری این دورۀ آموزشی را انجام بهتر مراحل تدفین و تغسیل دانست و گفت: این دوره آموزشی هم‌اکنون در «باغ رضوان» در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه هرچند کارکنان سازمان مدیریت آرمستان‌ها با نحوۀ کار خود آشنایی کامل دارند، اما آموزش به‌روز احکام اسلامی و شرعی درخصوص دفن و غسل میت برای غسال‌ها ضروری است، گفت: این آموزش‌ها به‌صورت دوره‌ای توسط روحانی سازمان انجام می‌شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا