مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان خبر داد:شروع آسفالت معابر شهرک «شهرداری» و بلوار «شهدای هوانیروز»

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از شروع آسفالت معابر شهرک «شهرداری»(غدیر چهار) و بلوار «شهدای هوانیروز» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، میعاد آشورماهانی، با اشاره به اینکه آسفالت کوچه‌های خاکی در دستور کار قرار گرفته است، از پایان زیرسازی و آسفالت کوچه‌های شماره «۲۶» خیابان «همتی‌فر» و «۷» «هاشمی رفسنجانی» خبر داد.
وی همچنین افزود: لاین غربی بلوار «هزار» نیز آسفالت شده است.
آشور ماهانی، متراژ زیرسازی و آسفالت این سه معبر را ۹۰۰۰ مترمربع و هزینه آن را بیش از دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دانست.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا