مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان خبر داد:


*زیرسازی و آسفالت تعدادی از معابر منطقه دو شهر کرمان*

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان، از زیرسازی و آسفالت تعدادی از معابر منطقه دو شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کِرنا، میعاد آشور ماهانی، با اشاره به زیرسازی و آسفالت کوچه شماره 20 خیابان «کمیل»، گفت: کوچه شماره 15 بلوار شهید «احمدهدایت» و کوچه شماره 6 بلوار «پزشک» نیز زیرسازی و آسفالت شده است.
وی، متراژ  زیرسازی و آسفالت معابر ذکرشده را 7000 مترمربع اعلام و بیان کرد: هزینه این میزان آسفالت، یک میلیارد و 800 میلیون تومان برآورد می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا