مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان خبر داد:زیرسازی و آسفالت معابر بلوارهای «هوانیروز» و «جهانبخش طاهری»

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرمان، از زیرسازی و آسفالت کوچه‌های 132 و 134 بلوار «هوانیروز» و معابر فرعی آن‌ها به متراژ 5000 مترمربع خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، میعاد آشورماهانی افزود: کوچه‌های 132 و 134 بلوار «هوانیروز» و کوچه‌های فرعی آن‌ها به متراژ 5000 مترمربع با هزینۀ بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان، زیرسازی و آسفالت شد.
وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی آسفالت بلوار «جهانبخش طاهری» نیز در حال انجام است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا