مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان خبر داد:


آسفالت پارکینگ آرامستان «بهشت کریمان» با هزینه دو میلیارد و 300 میلیون تومان

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان، از زیرسازی و آسفالت محوطه پارکینگ آرامستان «بهشت کریمان» خبر داد.
به گزارش کِرنا، میعاد آشور ماهانی، با بیان اینکه فضای پارکینگ آرامستان «بهشت کرمان» با اقدامات لازم آماده‌ تحویل است، افزود: در این محدوده حدود 9000 مترمربع زیرسازی و آسفالت شده است.
وی هزینه این اقدام را بالغ بر دو میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: با وجود پارکینگ مناسب، خودروها با نظم بیشتری در آرامستان توقف می‌کنند.

🔸گزارش در لینک زیر:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا