مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان خبر داد:


جمع‌آوری حدود 300 انشعاب آب شُرب در پارک‌ها

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، از حفر هشت چاه در هشت نقطه از شهر کرمان خبر داد و گفت: چاه‌های حفاری‌شده به تأمین آب فضای سبز شهر کمک زیادی می‌کند.
به گزارش کِرنا، یدالله علیزاده گفت: با توجه به نیاز مبرم مجموعه تولید گل‌وگیاه شهرداری کرمان، یک حلقه چاه آب با دبی بالا جهت رفع مشکل کم‌آبی این مجموعه حفاری شد.
وی افزود: همچنین با توجه به مشکل کمبود آب در محدودۀ «الغدیر» و شهرک «شهرداری»(غدیر4)، یک حلقه چاه آب در بوستان «مهدی» حفر شده که با نصب برق موتورپمپ و تجهیزات لازم، مشکل فضای سبز آن منطقه نیز حل می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا