مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان خبر داد:


*معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری کرمان در رویداد ملی «کیش اینوکس ۲۰۲۲»*

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان، از معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری کرمان در رویداد ملی «کیش اینوکس ۲۰۲۲» خبر داد.
به گزارش کِرنا، رضا خیاط‌زاده افزود: پس از حضور در همایش و نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران در برج میلاد و حضور در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری «کرمان اینوکس ۲۰۲۲»، جهت معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر و شهرداری کرمان در سال‌جاری، آمادۀ حضور در نمایشگاه و همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشوری «کیش اینوکس» شدیم…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا