مجوز اصلاح پست پرسنل سازمان آتش‌نشانی صادر شد/ تأیید ارتقای گروه ۶۳ نفر از پرسنل آتش‌نشانی:

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، از صدور مجوز اصلاح پست پرسنل سازمان آتش‌نشانی خبر داد و گفت: ارتقای گروه ۶۳ نفر از پرسنل آتش‌نشانی تأیید شد.
به گزارش کِرنا، وحید خطیبی، ضمن قدردانی از تلاش و از خودگذشتگی پرسنل آتش‌نشانی شهرداری کرمان، با بیان اینکه مجوز اصلاح پست سازمانی پرسنل شاغل در سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرمان اخذ شده است، گفت: احکام جدید به‌زودی صادر خواهد شد.
وی با اشاره به درخواست‌های متعدد مربوط به اصلاح پست سازمانی پرسنل آتش‌نشانی و حساسیت این موضوع به‌دلیل سختی کار و قرارگیری در رسته‌های مشاغل زیان‌آور، گفت: خوشبختانه این مهم با تلاش صورت‌گرفته، محقق شد و اصلاحات لازم با فوریت انجام خواهد شد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا