لزوم تسریع در بازنگری طرح هادی روستایی

💢دکتر پورابراهیمی تاکید کرد:

🔻لزوم تسریع در بازنگری طرح هادی روستایی

🔻درخواست دکتر پورابراهیمی از رییس بنیاد مسکن کشور برای سفر به کرمان

🔻لزوم تسریع زمانی جهت آغاز عملیات اجرایی شهرک شهید همت کرمان(ساماندهی محله شهرک صنعتی) بود که کار مطالعاتی آن به اتمام رسیده و بنیاد مسکن مجری طرح است.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به بحث توسعه روستایی بیان کرد: در روستاهایی که باید طرح هادی بازنگری شود، کار انجام و طرح های هادی روستاهایی که فاقد طرح هادی هستند، مصوب شود.

🔻 دکترمحمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک فرمانداران، بخشداران و شهرداران شهرستان های کرمان و راور در کمیسیون اقتصادی با حضور رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اقدامات بنیاد مسکن در کشور و استان کرمان قدردانی کرد و یاد و خاطره مهندس تابش رییس فقید بنیاد مسکن را گرامی داشت.

🔻پورابراهیمی تصریح کرد: موضوع بعدی درباره اختلافات دستگاه های اجرایی از جمله راه و شهرسازی و منابع طبیعی با بنیاد مسکن است که پیشنهاد دادیم محورها احصاء و بخش هایی که در اختیار استان است، حل شود و مواردی که نیاز به تصمیم ملی دارد از رییس بنیاد مسکن درخواست داریم پیگیری و کار تسریع شود و در روستاها و شهرها اختلافات مرتفع گردد.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به بحث توسعه روستایی بیان کرد: در روستاهایی که باید طرح هادی بازنگری شود، کار انجام و طرح های هادی روستاهایی که فاقد طرح هادی هستند، مصوب شود.

🔻وی از رییس بنیاد مسکن درخواست کرد با توجه به مقررات، در شهرهای زیر 100 هزار نفر طرح ملی مسکن که قرار است توسط بنیاد مسکن اجرا شود، گزارش اقدامات اجرایی تا امروز را فرمانداران اعلام کنند تا در چارچوب مقررات از ظرفیت بنیاد مسکن استفاده و همه تقاضاها در شهرهای زیر 100 هزار نفر عملیاتی شود زیرا این کار مهمی است.‌

🔻همچنین بحث چمن مصنوعی و آسفالت معابر روستایی در این جلسه مطرح و توافق شد همکاری لازم با اولویت روستاهای مربوط به شهرستان های کرمان و راور در تخصیص قیر و اختصاص چمن مصنوعی برای ورزش روستایی اقدامات لازم اجرا شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا