قطعی شدن خرید اتوبوس‌ها برای پایتخت، از دستاورد‌های مهم سفر شهردار به چین

رئیس شورای شهر تهران گفت: قطعی شدن خرید اتوبوس‌ها برای پایتخت یکی از دستاورد‌های مهم سفر شهردار به چین بود که گزارش آن ارائه خواهد شد.

مهدی چمران در حاشیه دویست و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر ژاپن، اظهار کرد: اینکه ایران تیم قوی ژاپن را شکست داد، پیروزی بزرگی بود.

وی با بیان اینکه امروز تعیین عوارض تردد در شهر بررسی می‌شود، خاطرنشان کرد: نتیجه قرارداد‌های منعقد شده در چین نیز توسط شهردار تهران ارائه خواهد شد. به دنبال این بودیم که در اولین فرصت پس از سفر شهردار به چین، به ارائه گزارشات آن پرداخته شود.

چمران با تاکید بر اینکه افزایش قابل توجه یا اندک عوارض؛ هر دو تفکر ممکن است افراطی و تفریطی باشد، گفت: باید تمام جوانب در نظر گرفته شود؛ اصل عوارض برای بازدارندگی است تا در مرکز شهر کمتر شاهد تردد باشیم. این عوارض برای مواردی است که افراد ناچار می‌شوند در شرایط خاصی از خودروی خود استفاده کنند.

وی افزود: قطعی شدن خرید اتوبوس‌ها برای پایتخت یکی از دستاورد‌های مهم سفر شهردار به چین بود که گزارش آن ارائه خواهد شد.

چمران با بیان اینکه لایحه عوارض شهرسازی دیر به ما تحویل داده شد و اطلاعات آن نیز ناقص بود، یادآور شد: ما تاکید کردیم که درصد افزایش پیشنهادی خود را سریع‌تر اعلام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا