عملیات اجرایی طرح نهضت آبرسانی به روستاهای شهربابک (طرح مرد میدان شهید حاج قاسم سلیمانی) آغاز شد

با حضور فرماندار،نماینده مردم شهربابک در مجلس و مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان؛
عملیات اجرایی طرح نهضت آبرسانی به روستاهای شهربابک (طرح مرد میدان شهید حاج قاسم سلیمانی) آغاز شد
با حضور فرماندار،نماینده مردم شهربابک در مجلس ، مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان؛مدیر مجتمع مس شهربابک و جمعی از مسئولین استانی و محلی عملیات اجرایی طرح نهضت آبرسانی به روستاهای شهربابک (طرح مرد میدان شهید حاج قاسم سلیمانی) آغاز شد.
عبدیان مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمان در حاشیه این مراسم گفت: در فاز اول این طرح ، با اجرای 34 هزار و 200 متر لوله گذاری، آب آشامیدنی 20 روستا تامین می شود.
وی افزود: تاکنون 23 هزار و 400 متر لوله مورد نیاز تامین شده است که با اجرای این مقدار لوله به 16 روستا آبرسانی می شود .
مدیرعامل شرکت آبفا در ادامه بیان داشت: در حال حاضر عملیات لوله گذاری توسط امور آبفای شهرستان ، حفاری هفت کیلومتر آن توسط شرکت مس و ۶ کیلومتر آن توسط امور آبفا انجام شده است و حفاری مابقی مسیر را شرکت ملی صنایع مس ایران متقبل شده است.
شایان ذکر است مدیرعامل شرکت آبفا در مراسم آغاز اجرای پروژه های درمانی، صنعتی و عمرانی از جمله بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی، کارخانه کاشی و راهسازی نیز حضور داشتند همچنین از تصفیه خانه آب شهربابک نیز با حضور مدیر امور آبفا این شهرستان بازدید کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا