عضو شورای اسلامی شهر کرمان تأکید کرد:

اختصاص پساب فاضلاب به فضای سبز، حق شهر و شهرداری است

عضو ناظر شورا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرمان، اختصاص پساب فاضلاب به فضای سبز شهر کرمان را ضروری و آن را حق‌آبه شهرداری کرمان دانست.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمد‌رضا کمساری، در نشست ۱۴ تیرماه که با حضور معاون خدمات‌شهری شهرداری کرمان، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان و کارشناسان این سازمان برگزارشد، بر پیگیری ویژۀ سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، برای تأمین نیاز آبی فضای سبز، تأکید کرد.
وی افزود: لازم است گزارش کاملی از موارد پیگیری‌شده و اقدامات، ارایه و برای احقاق حق شهرداری از کمیته استانی و مسئولان کشوری در این خصوص کمک گرفته شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا