ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در موضوعات ترافیکی بررسی شد

در سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان؛
ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در موضوعات ترافیکی بررسی شد

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از برگزاری نشست جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در این سازمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: به‌منظور شناخت راه‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در موضوعات ترافیکی، جلسۀ هم‌اندیشی با نماینده سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در این سازمان برگزار شد.
وی ادامه داد: راه‌های کسب درآمد پایدار از طریق جذب سرمایه‌گذار و افزایش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از طریق قراردادهای بلندمدت و یا تهاتر، در قسمت‌های مختلف ترافیکی شهر کرمان، از موارد مطرح‌شده و مورد بررسی در این نشست بود.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا