شهردار کرمان:


فرهنگ‌سازی برای ترافیک بدون ضمانت اجرا خسته‌کننده و ‌بی‌تأثیر است

در نشست کمیته اطلاع‌رسانی، آموزش و ترویج فرهنگ ترافیک، بر لزوم ضمانت اجرایی و حضور پُررنگ پلیس در حوزۀ ترافیک تأکید شد.
به گزارش کِرنا، شهردار کرمان، در نشست با اعضای کمیته اطلاع‌رسانی، آموزش و ترویج فرهنگ ترافیک استان کرمان، با بیان اینکه فرهنگ‌سازی درخصوص ترافیک بدون ضمانت اجرا، خسته‌کننده و بی‌تأثیر است، به پارک حاشیه‌ای در کرمان اشاره کرد و آن را معضلی حل‌نشده دانست که ممنوعیتی برای آن ایجاد نشده است.
سعید شعرباف، به معابر کم‌عرضی همچون خیابان «شریعتی» و خیابان «سپه» و پارک حاشیه‌ای خودروها در آن‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: برای ایجاد راهکار، لازم است دست‌اندرکاران فرهنگ، مجری و متولیان ترافیک در کنار هم قرار گیرند و… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا